Schoolleiding

Rector 
Dhr. R.D. van der Sijde 
035-621 57 51
r.vandersijde@comeniusnet.nl
_____________________________________
Sectorleiding

1-2 mavo/havo en 3-4 mavo
Mw. E.G. Otto-De Haart
035-625 50 51
g.otto@comeniusnet.nl

1-2 havo/vwo en 3 havo
Mw. M. Velt 
035-621 57 51
m.velt@comeniusnet.nl

4-5 havo
Dhr. E.M. van den Berg
035-621 50 50
e.vandenberg@comeniusnet.nl 

1-2-3 vwo (atheneum en gymnasium) 
Mw. T. Nagel 
035-621 57 51
t.nagel@comeniusnet.nl

4-5-6 vwo (atheneum en gymnasium)
Mw. S.A.M.Q. Enneking
035-625 50 55
s.enneking@comeniusnet.nl
______________________________________
Decanaat

Decaan en LOB-coördinator mavo
Dhr. S.B. Zuidema
035-621 57 51
s.zuidema@comeniusnet.nl

Decaan en LOB-coördinator havo
Dhr. R.R. Nijman
035-621 57 51
r.nijman@comeniusnet.nl

Decaan en LOB-coördinator vwo
Mw. J.J van Houten-Stronkhorst
035-621 57 51
j.vanhouten@comeniusnet.nl